شتابدهنده اکسل

افتتاح شتاب دهنده اکسل در قزوین

تیر ۱۹, ۱۳۹۶ | دسته بندی: دسته‌بندی نشده

شتاب دهنده اکسل استان قزوین افتتاح شد. این شتاب دهنده در تاریخ ۳ اردیبهشت با حضور مسئولین استانی و  کشوری و به صورت ویدئو کنفرانس با رئیس جمهور محترم جناب دکتر روحانی و هیئت همراه در استان قزوین افتتاح شد.

در حال حاضر اکسل در استانهای اصفهان و گیلان چرخه اول شتاب دهی خود را شروع کرده است. در چرخه اول گیلان بیش از ۷۰ تیم  در فرایند پذیرش ثبت نام کرده اند و در مرحله اول داوری ۱۵ تیم انتخاب و به رویداد نوآفرینی وارد شده اندکه از میان آنها، ۷ تیم وارد دوره پیش شتابدهی اکسل گیلان شده اند. در اصفهان بیش از ۱۱۰ تیم متقاضی ورود به سیکل اول شتابدهی اکسل بودند که از میان آنها، ۱۰ تیم پس از شرکت در رویداد نوآفرینی وارد فرایند پیش شتابدهی اکسل اصفهان شده اند. فراخوان شتابدهی استان قزوین پس از افتتاح به دست وزیر محترم فناوری اطلاعات و ارتباطات آغاز خواهد شد.

مجموعه اکسل علاوه بر شتابدهی تیم، ایده های برتر، در قالب برگزاری رقابتها و رویدادهای منظم، اقدام به شناسایی ظرفیتهای استانی کرده است و با تیمهای برتر برای تولید خدمات ارزش افزوده همکاری میکند. از جمله نتایج این همکاری توسعه سه اپلیکیشین در استانهای قزوین، کردستان و همدان است. با  توجه به رهیافت توسعه استانی اکسل در سال جاری، بیش از ۱۰ مرکز شتابدهی استانی در کشور فعالیت خواهد کرد.

thumb_up چه امتیازی به این مطلب میدهید؟
  • 5/5
  • 1 امتیاز
1 امتیازX
Very bad! Bad Hmmm Oke Good!
0% 0% 0% 0% 100%

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *